Vážení zákazníci, ve dnech 6.-8. 6. 2023 bude mimo provoz zákaznická linka. V případě dotazu se na nás neváhejte obrátit emailem. Děkujeme za pochopení.

BLOG

Vítejte na našem Blogu. Píšeme jej pro Vás.

Jsme rádi, že jste navštívili náš eshop. 

...a je tu eshop!
Tvoříme e-shop, tak jak ho nikdo netvořil. Nechceme anonymní nákupy, chceme loajální zákazníky a dlouhodobé vztahy. Chceme se učit, co je pro vás důležité a předvídat Vaše potřeby a potřeby všech Vašich parťáků.
Nejsme perfektní, ale děláme to s láskou. Pojďte dál a vyzkoušejte.
Vytvořili jsme pro vás prostor pro pohodlné nákupy, kde najdete vše, od toho nejlepšího krmení až po botičky pro Vašeho mazlíčka. V našem portfoliu produktů si vybere každý a pokud Vám zde i přesto bude něco scházet, nebojte se nám o tom říct. Chceme se neustále zlepšovat a být tu pro Vás. Snažíme se Vám nabízet produkty, které známe, používáme nebo jsme přesvědčeni o jejich kvalitě a spolehlivosti.
Doufáme, že během několika měsíců pro Vás otevřeme první pobočku, ve které Vás budeme moci přivítat s otevřenou náručí! Nabídneme stovky položek skladem, zkušený personál, který poradí s výběrem všech produktů, a kdo ví..třeba si Vás získáme natolik, že se začneme s Vaším pejskem vídat častěji než s Vámi prostřednictvím naší agentury Venčení Psů Praha!
Pravidelně se věnujeme charitativním sbírkám, pečujeme o opuštěné psy a snažíme se být nápomoci tam, kde je třeba.
…a proč? Protože Jsme Ráj Zvířat! Váš Ráj Zvířat!
Těšíme se na Vás.